Duben 2015

Potvrzení třetí série seriálu!

25. dubna 2015 v 18:29 | Astrid |  News
Dragons_RTTE

I když už druhá série skončila, tak nemusíme být smutní - byla potvrzena třetí série seriálu Dragons. Série by měla nést název Dragons Race to the Edge. Dějově by měla předcházet Jak vycvičit draka 2. Pokračování seriálu odkoupil Netflix, který plánuje třetí sérii na červen tohoto roku.

1.03 Animal House | Zvěřinec |

22. dubna 2015 v 7:00 | Astrid
X4jscrq7

Český název: Zvěřinec
Původní název: Animal House
Díl: 1x03
Délka: 22 minut
Rok natočení: 2012

Děj

Vikingové už s draky v míru žijí. Ale zvířata to ještě nepochopila. Draci jsou všude a zvířata jsou z nich vystresovaná. Jaci přestali dávat mléko a slepice přestaly snášet vejce. K tomu všemu předpověděl Škopek velkou sněhovou bouři. Proto se Škyťák rozhodne naučit je spolu žít. Všechno se ovšem zkomplikuje, když nastane bouře a zvířata utečou. Dračí jezdci se je vydají hledat a později i Tlamoun s Kliďasem. Sice se všichni najdou, ale neví, kudy zpátky do vesnice. Proto musí bouři přečkat venku. Draci je přitom brání před silným větrem a během této noci zvířata pochopí, že draci jim už neublíží.

1.02 Viking for Hire | Práce pro vikinga |

21. dubna 2015 v 7:00 | Astrid
Orpqkzcr

Český název: Práce pro vikinga
Původní název: Viking for Hire
Díl: 1x02
Délka: 22 minut
Rok natočení: 2012

Děj


Fakt, že vikingové už nebojují s draky, připravil Tlamouna o práci - výrobu drakobijeckých zbraní. Škyťák se cítí být za to zodpovědný. K tlamounovi se ale nic nehodí, nemůže být ani pravá ruka Kliďase, ani nemůže vyrábět sedla, kvůli jeho podivným "vylepšením". Najednou ale začne Snoplivcův drak běsnit na návsi a Tlamoun se musí vrátit ke starým způsobům, ale zjistí, že ho jen trápí bolavý zub. Od té chvíle se stává Tlamoun "dračím doktorem".

1.01 How to Start a Dragon Academy | Jak založit dračí akademii |

20. dubna 2015 v 7:00 | Astrid
3jq1lczx

Český název: Jak založit dračí akademii
Původní název: How to Start a Dragon Academy
Díl: 1x01
Délka: 22 minut
Rok natočení: 2012

Děj

Poté, co Škyťák vikingům ukázal, že s draky nemusí bojovat, se život na Blpu změnil. Ovšem soužití mezi draky a Vikingy není jednoduché.
Především Hnívovi - starému, protivnému, ošklivému vikingovi žijícímu daleko od vesnice - se tento způsob života nelíbí. Ve vesnici rozpoutá nepokoje, a proto se parta mladých dračích jezdců snaží draky cvičit a "převychovat". Hníva však po mnoha problémech s draky vyžaduje, aby byli draci zavřeni do klecí a později posláni z ostrova pryč.
Draci jsou prostě draci, uvědomí si Škyťák a začne pracovat s dračími vlastnostmi v prospěch Vikingů. Využije toho, aby znovu doplnil zásoby ryb, které draci dříve snědli. Kliďas se rozhodne přenechat jim Dračí arénu, ze které se teď stává Blpská dračí akademie, kde budou studovat a cvičit draky.